TRELLFLEX PTFE 14

Trelleborg

Atrybut produktu: Dostępność: 1 dzień
Atrybut produktu: Gwarancja: 12 miesięcy
Koszty dostawy

Opis

TRELLFLEX PTFE 14 BAR

Ssawno – tłoczny wąż kompozytowy do  przesyłania wysoce agresywnych substancji chemicznych. Stosowany głównie do rozładunku autocystern, cystern kolejowych oraz jako stałe wyposażenie instalacji

Dane techniczne

Warstwa wewn.:
Folia PTFE
Wzmocnienie:Przekładki z włókien polipropylenowych
Warstwa zewn.:Czerwona tkanina powlekana PCV
Spirale:Stal kwasoodporna / stal kwasoodporna
Temp. pracy:Od -30°C do +115°C
Podciśnienie:0,9 bar
Norma:EN 13765:2010 typ 3  i ADR

IndexŚrednica wewnętrzna

(mm)

Średnica zewnętrzna

(mm)

Ciśnienie roboczeCiśnienie rozrywającePromień gięcia

(mm)

Waga

 

(kg/m)

(MPa)(bar)(MPa)(bar)
TRELLPTFE1002525371,4145,6561000,84
TRELLPTFE1004040521,4145,6561401,26
TRELLPTFE1005050621,4145,6561801,55
TRELLPTFE100656578,51,4145,6562002,51
TRELLPTFE1008080951,4145,6562802,88
TRELLPTFE101001001211,4145,6564004,70

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “TRELLFLEX PTFE 14”