PTFE Karbowany

Atrybut produktu: Dostępność: 1 dzień
Atrybut produktu: Gwarancja: 12 miesięcy
Koszty dostawy

Opis

PTFE Karbowany

Wąże PTFE charakteryzują się doskonałą odpornością chemiczną na praktycznie wszystkie używane chemikalia i rozpuszczalniki za wyjątkiem fluoru w postaci gazowej, stopionych metali alkalicznych, trójfluorku chloru i dwufluorku tlenu. Całkowicie odporny na promieniowanie UV, tlen, ozon i światło.

Dane techniczne

Warstwa wewn.:
Teflon karbowany
Warstwa zewn.:Pojedynczy oplot ze stali AISI 304
Temp. pracy:Od -60°C do +260°C
Ciśnienie:Od 40 bar do 100 bar
Współczynnik bezpieczeństwa:1:3

Index/długośćDNŚrednica wewnętrznaŚrednica zewnętrznaCiśnienie roboczeCiśnienie rozrywającePromień gięcia

 

(mm)

min

(mm)

max

(mm)

min

(mm)

max

(mm)

(MPa)(bar)(MPa)(bar)
PTFEKARB00666,737,4911,9412,7017,217251,751717,8
PTFEKARB00889,149,9114,7315,7513,813841,441420,3
PTFEKARB0131312,4513,2118,2919,3010,310331,031025,4
PTFEKARB0161615,3716,3821,5922,618,38324,824850,8
PTFEKARB0202018,5419,5624,0025,276,96920,720763,5
PTFEKARB0252524,8926,1632,1333,664,64613,813888,9
PTFEKARB0323231,0033,0039,0042,003,43410,310388,9
PTFEKARB0404037,5040,5046,9949,203,0309,090152,4
PTFEKARB0505048,0052,0058,6759,702,3236,969190,5

Informacje dodatkowe:

  • Przy temperaturze pracy powyżej 120ºC maksymalne ciśnienie robocze podane w tabeli należy obniżyć o 1% na każdy stopień wzrostu temperatury.
  • Jest całkowicie odporny na promieniowanie UV, tlen, ozon i światło.
  • Bardzo niski współczynnik tarcia od 0.02 do 0.2.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “PTFE Karbowany”