PTFE Gładkościenny

Atrybut produktu: Dostępność: 1 dzień
Atrybut produktu: Gwarancja: 12 miesięcy
Koszty dostawy

Opis

PTFE Gładkościenny

Wąże PTFE charakteryzują się doskonałą odpornością chemiczną na praktycznie wszystkie używane chemikalia i rozpuszczalniki za wyjątkiem fluoru w postaci gazowej, stopionych metali alkalicznych, trójfluorku chloru i dwufluorku tlenu. Całkowicie odporny na promieniowanie UV, tlen, ozon i światło.

Dane techniczne

Warstwa wewn.:
Teflon gładkościenny
Warstwa zewn.:Pojedynczy oplot ze stali AISI 304
Temp. pracy:Od -60°C do +260°C
Ciśnienie:Od 80 bar do 280 bar
Współczynnik bezpieczeństwa:1:3

Index/długośćDNŚrednica wewnętrznaŚrednica zewnętrznaCiśnienie roboczeCiśnienie rozrywającePromień gięcia

 

(mm)

min

(mm)

max

(mm)

min

(mm)

max

(mm)

(MPa)(bar)(MPa)(bar)
PTFEGLA00665,976,488,139,1424,124172,472446,2
PTFEGLA00887,908,4010,7011,0520,720762,1621102,0
PTFEGLA010109,9310,6412,7814,1018,318355,2552133,4
PTFEGLA0131313,0613,3615,9017,2216,116148,3483152,4
PTFEGLA0161616,1017,1218,9520,5711,411434,5345177,8
PTFEGLA0202019,3020,3222,1523,7710,310331,0310203,2
PTFEGLA0252525,6026,6228,4530,078,08024,1241304,8

Informacje dodatkowe:

  • Przy temperaturze pracy powyżej 120ºC maksymalne ciśnienie robocze podane w tabeli należy obniżyć o 1% na każdy stopień wzrostu temperatury.
  • Jest całkowicie odporny na promieniowanie UV, tlen, ozon i światło.
  • Bardzo niski współczynnik tarcia od 0.02 do 0.2.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “PTFE Gładkościenny”