Butane Propane E

Trelleborg

Atrybut produktu: Dostępność: 1 dzień
Atrybut produktu: Gwarancja: 12 miesięcy
Koszty dostawy

Opis

BUTANE PROPANE E

Wąż ssawno-tłoczny przeznaczony do przesyłania olejów mineralnych i paliw (o zawartości związków aromatycznych poniżej 50%) stosowany przy obsłudze cystern kolejowych i samochodowych oraz na stacjach paliw i w rafineriach. Warstwa zewnętrzna odporna na ścieranie i działanie paliw, olejów oraz czynników atmosferycznych. Spełnia normy EN 12115

Dane techniczne

Warstwa wewn.:Czarna, gładka odporna na LPG guma NBR
Wzmocnienie:Dwa oploty tekstylne
Warstwa zewn.:Czarna mieszanka NBR/PVC odporna na olej i warunki atmosferyczne
Temp. pracy:Od -30°C do +100°C
Rezystancja:R < 106Ω/lg

IndexŚrednica wewnętrzna

(mm)

Średnica zewnętrzna

(mm)

Ciśnienie roboczeCiśnienie rozrywającePromień gięcia

(mm)

Waga

 

(kg/m)

(MPa)(bar)(MPa)(bar)
TRBUPR12712,722,72,52510,01001000,37
TRBUPR15915,925,92,52510,01001250,39
TRBUPR01919312,52510,01001600,62
TRBUPR01919312,52510,01001600,62
TRBUPR02525382,52510,01002000,70
TRBUPR03232452,52510,01002500,87
TRBUPR03838522,52510,01003201,08
TRBUPR05050662,52510,01004001,68
TRBUPR07575932,52510,01006503,17

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Butane Propane E”