Polityka Prywatności

 

WARUNKI KORZYSTANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ

Przystępując do korzystania ze strony internetowej oraz do pobierania dostępnych na niej materiałów, stanowiących własność firmy TOBI akceptują Państwo bez ograniczeń i zastrzeżeń niniejsze warunki:

ZAWARTOŚĆ

Wszelkie zamieszczone na stronie dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Zawartość serwisu może być wykorzystywana tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

PRAWA AUTORSKIE

Prezentowane materiały oraz cała zawartość strony internetowej TOBI chronione są prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawarte tam informacje, teksty, ilustracje i rysunki mogą być wykorzystywane wyłącznie do niekomercyjnego, osobistego użytku. Żadne materiały poza oglądaniem nie mogą być w jakimkolwiek celu reprodukowane, modyfikowane, przenoszone, sprzedawane lub publikowane, w całości ani w części, bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia TOBI.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Informacje na stronie internetowej nie są prawnie obowiązujące, ani nie stanowią oferty sprzedaży zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego. TOBI zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych bez uprzedniego zawiadomienia. Pełne informacje na temat produktów oraz ich dostępności można uzyskać w Siedzibie Firmy lub w Biurach Handlowych.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Firma Tomasz Bednarski TOBI z siedzibą w Wrocławiu przy ul. Rogowskiej 117F, informuje, że dane osobowe oraz dane teleadresowe, otrzymywane przez firmę Tomasz Bednarski TOBI za pośrednictwem formularzy kontaktowych dostępnych na niniejszej witrynie internetowej, będą używane tylko i wyłącznie w następujących celach:

  • Udzielenie użytkownikowi odpowiedzi na zadane przez niego pytanie, komentarz lub wyjaśnienie poruszonego przez użytkownika zagadnienia.
  • Przekazanie użytkownikowi oferty handlowej, w przypadku gdy wyraził on zainteresowanie produktami sprzedawanymi przez firmę TOBI

Informujemy, że wszelkie dane osobowe oraz dane teleadresowe otrzymywane przez firmę za pośrednictwem niniejszego serwisu internetowego, będą wykorzystywana wyłącznie przez pracowników firmy TOBI w celach służbowych i nie będą sprzedawane lub udostępniane żadnym innym firmom, podmiotom lub osobom fizycznym.