Kontakt

Biuro handlowe / Sklep

TOBI – Tomasz Bednarski

ul. Rogowska 117F

Wrocław, 54-440

Dział techniczno – handlowy

Arkadiusz Krysa – Kierownik działu techniczno-handlowego
QR_Arek Krysa
+48 795 491 336
arkadiusz.krysa@wezetobi.pl

Biuro handlowe

biuro@wezetobi.pl

Barbara Piwowarczyk – Specjalista ds. handlowych węże i szybkozłącza
QR_Basia Piwowarczyk
+48 509 071 233
+48 12 346 15 57
basia@wezetobi.pl
Ewa Jancz – Specjalista ds. handlowych: armatura i stal kwasoodporna
QR_Ewa Jancz
+48 728 422 370
ewa.jancz@wezetobi.pl
Olga Pluta – Specjalista ds. handlowych węże i szybkozłącza

+48 538 814 278
olga.pluta@wezetobi.pl

 

Doradcy techniczno – handlowi

Dawid Skrzypek – woj. podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie
QR_DAWID_SKRZYPEK
+48 728 966 080
dawid.skrzypek@wezetobi.pl
Jurek Truszko – woj. dolnośląskie, opolskie
QR_Jurek Truszko
+48 600 044 071
jurek@wezetobi.pl
Michał Zakrzewski – woj. śląskie, opolskie
QR_Michal Zakrzewski
+48 664 430 012
m.zakrzewski@wezetobi.pl
Olga Pluta – woj. wielkopolskie

+48 538 814 278
olga.pluta@wezetobi.pl
Przemysław Mruczek – woj. śląskie, małopolskie

+48 735 959 814
przemyslaw.mruczek@wezetobi.pl
Tomasz Paliński – woj. Łódzkie, mazowieckie, podlaskie
QR_Tomasz Palinski
+48 660 599 111
tomasz.palinski@wezetobi.pl
Tomasz Piekarski – woj. lubuskie, dolnośląskie
QR_Tomek Piekarski
+48 668 201 008
t.piekarski@wezetobi.pl

 

Dział marketingu i logistyki

 

Magazyn i produkcja